Strona główna
Strona główna Oferta
SYSTEMY IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ

Niejednokrotnie oceniamy ludzi po charakterze pisma. W stosunkach biznesowych ważne jest nie tylko pismo, którym zapełniamy druki firmowe
i podpis, który umieszczamy pod e-mailami. Ważne jest dopracowanie każdego szczegółu, wypracowanie własnego, niepowtarzalnego i rozpoznawalnego stylu.
Kompleksowy system identyfikacji wizualnej jest jasnym komunikatem, pozwalającym znaleźć odbiorcy odpowiedź na pytania o idee i ludzi kryjących się za danym przedsięwzięciem. Jest narzędziem pozwalającym zadbać o to, by pierwsze wrażenie wywarte na potencjalnym kliencie zachęcało go do podjęcia współpracy, a następnie tę współpracę cementującym.

Trafny system identyfikacji wizualnej jest zgodny ze specyfiką i stylem firmy. Oryginalne logo oraz konsekwentnie stosowany zestaw barw pozwala na odróżnienie się od konkurencji i zaistnienie w świadomości odbiorców. Wszelkie inne potrzebne w codziennej działalności materiały reklamowe
- wszystkie te elementy, które sprawiają, że firma jest rozpoznawalna
i pamiętana - konsekwentnie kreują wizerunek firmy i jej markę.
  krok poza widnokrąg
 
SYSTEMY IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ
System Identyfikacji Wizualnej (Corporate Identity) to jedno z podstawowych narzędzi budowania wiarygodności i sukcesu firmy. To charakter i dusza przedsięwzięcia ubrana w dokładne wytyczne, których konsekwentne stosowanie pozwala stworzyć markę.

INTERNET I MULTIMEDIA
Wszystko to, co sprawiło, że świat nabrał przyspieszenia. Mariaż wirtualnej przestrzeni Internetu z rzeczywistością, z tym co konieczne tu i teraz. Niestandardowe rozwiązania, nieprzetarte ścieżki. Materia tchnąca świeżością. Niezastąpiona w dobie postępującej digitalizacji.

POLIGRAFIA
Niezawodny sposób przekraczania granic czasu i przestrzeni. Słowa i obrazy drukiem zatrzymane zanim przebrzmiały. Stworzone do nieustannego przypominania. Poligrafia to po grecku 'wielokrotne pisanie'; powtarzanie tego, o czym warto pamiętać.

GADŻETY
Każdy przedmiot sprawdzający się w codziennej pracy firmy przeistoczony w oryginalny i atrakcyjny gadżet reklamowy. Użyteczność ubrana w przyjemność i oryginalność.

OUTDOOR
Duży format reklamy, którego zadaniem jest przyciągnąć uwagę tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że właśnie tej reklamie powinni i chcą poświęcić uwagę. Dzięki reklamie na tych nośnikach pozwalają Państwo swoim potencjalnym klientom zapamiętać swoje logo i nazwę, a oni zyskują wiedzę o partnerze, który pomoże rozwinąć ich biznes.
Copyright by 5strona

  46-325 Rudniki, ul. Wojska Polskiego 13
46-300 Olesno, ul. Slowackiego 4/5
oddział: 71-298 Szczecin, ul. Hubala 1B/10
tel. kom. +48 504 036 434