Strona główna
Strona główna O nas
  o nas
Warsztat Multimediów i Reklamy Piąta Strona to miejsce, w którym podejmujemy się obróbki niebywale delikatnej materii - pomysłów. W naszej ofercie jest zarówno kreowanie wizerunku marki,
jak i wykonywanie niewielkich zadań - tego, co niezbędne i wymagające stałych uzupełnień w codziennym funkcjonowaniu firmy.
Wiemy, że rzucające się w oko ulotki, katalogi, teczki ofertowe i inne niecodziennie wykonane materiały reklamowe to narzędzia nawiązywania codziennych kontaktów i rozumiemy rolę jaką pełnią
w przedstawianiu oferty potencjalnym odbiorcom. Nie zapominamy o tym, jak wiele dla powodzenia każdej działalności znaczą lojalni klienci i kontrahenci i doceniamy siłę kalendarzy i gadżetów - drobiazgów które nieodmiennie spotykają się z ciepłym przyjęciem przez tych, których nimi obdarujesz. To dzięki tego typu szczegółom powstaje siła odznaczająca tych, którzy z walki o miejsce na polu świadomości publicznej, wyszli obronną ręką.

Patrzymy przenikliwie, dzięki czemu możemy zaproponować logo odpowiadające charakterowi Twojej firmy bądź przedsięwzięcia lub przeprojektować to, na którym odcisnął się już nieuchronny ślad upływającego czasu.
Doceniamy siłę jaką posiada Internet i obracamy ją w siłę podjętych przez Ciebie działań, dlatego projektowane przez nas strony www są przejrzyste i łatwe w nawigacji.

Naszą domeną jest przygotowanie materiałów do druku. Wykorzystujemy tajniki składu i łamania tekstu oraz doboru i obróbki zdjęć tak, abyś mógł z dumą prezentować swoją profesjonalnie przygotowaną publikację. Powierzone nam zlecenia prowadzimy kompleksowo. Nasza drukarnia zapewnia najwyższą jakość druku w krótkich terminach i atrakcyjnych cenach.
Nie ograniczamy się tylko do sprawdzonych rozwiązań. Nawet jeśli w szerokim wachlarzu usług jakie oferujemy nie odnajdziesz tego, co pozwoli w pełni wyrazić Ci swoją ideę, nie spoczniemy
w poszukiwaniu nowych rozwiązań dopóty, dopóki ich nie znajdziemy.

Niezależnie od tego, na jakim polu skupia się Twoja aktywność, możemy znaleźć dla ciebie odpowiednią drogę zaistnienia.
Niezależnie od tego, gdzie zechcesz zaistnieć, znajdziemy odpowiednią ku temu formę.

Warsztat Multimediów i Reklamy Piąta Strona jest miejscem gdzie niebanalne pomysły stają się nadzwyczajne.
Copyright by 5strona

  46-325 Rudniki, ul. Wojska Polskiego 13
46-300 Olesno, ul. Slowackiego 4/5
oddział: 71-298 Szczecin, ul. Hubala 1B/10
tel. kom. +48 504 036 434